Музично-театральну студію «Бродвей Kids» я організувала в березні 2012 року.

Спочатку я планувала тільки придбати ліцензію і поставити в Україні мовою оригіналу мюзикл «Багсі Мелоун”, де всі ролі виконують діти. Оголосила кастинг, прийшли юні артисти. В процесі роботи і спілкування з іноземними партнерами, які запропонували мені надалі досить багато цікавого музичного матеріалу для дітей, захопилася і зрозуміла, що хочу займатися дітьми, їх музичним і творчим розвитком.

У 2013 році ми двічі показали мюзикл «Багсі Мелоун» (концертну версію).

Прем’єра відбулася 5 червня, а другий показ – 22 листопада. У супроводі живого джазового бенду, як того вимагали ліцензійні умови, під керівництвом відомого джазового піаніста Тимура Полянського, з яким ми співпрацюємо донині. Костюми до нашої першої вистави створила і реалізувала відомий український дизайнер Анжела Лисиця.

У 2015 році відбулася прем’єра американського мюзиклу «Annie Jr.»

14 березня (прем’єра, перша версія) на сцені концерт-холу «FREEDOM» і 20 грудня (друга версія) в концертному залі «BEL ETAGE».

5 років разом!

13 квітня 2017 року, вперше, на сцені Київського Муніципального Академічного театру опери та балету для дітей та юнацтва, в супроводі великого симфонічного оркестру «Riviera Symphony» під керуванням Сергія Голубнічева і джазового бенду Тимура Полянського, ми відзначили свій перший маленький ювілей – 5 років! Це був справжнє музично-театральне свято, яке подарували нам діти!

0

років студії

0

щасливих дітей

0

днів разом

0

годин занять

За п’ять років роботи в студії, свої перші навички і досвід виступу на великій сцені, отримали близько сотні дітей. 5 років роботи – це близько тисячі днів, проведених разом, і кілька сотень годин англійської мови, вокалу, акторської майстерності, і хореографії.

5 років – це не так багато, але й не мало, враховуючи той факт, скільки всього ми за цей час зробили. А скільки всього нам ще належить зробити! Не втомлюся повторювати, що абсолютно всі діти талановиті, і для мене кожен з них – унікальний. Наше завдання – допомогти дитині розкрити весь її творчий потенціал. Навчити її бути вільним, розкутим, вміти взаємодіяти і грати в команді!

«Бродвей Kids» – це велика команда дорослих і дітей, яких об’єднує Любов до музики, творчості, театру і такому дивовижному жанру – мюзиклу – який ми створюємо РАЗОМ!

Марія Прилипко – піаністка, лауреат міжнародних конкурсів, продюсер, номінант премії американської Contamporary Acapella Recording Award (за альбом «Bee Jazzex»), засновник і керівник студії «Бродвей Kids», автор проекту «Intermezzo. Світські музичні вечори».